Akcija!

Natūralus papildas sąnarių lankstumui!

From 12,97

„Biofood“ „Souplesse“ yra gyvūnų ėdalo papildas. Palaiko sąnarių funkciją ir judrumą. Neskaitant gliukozamino ir chondroitino, „Biofood“ „Souplesse“ sudėtyje yra MSM bei gardžių ir sveikatai naudingų natūralių žolelių (rozmarino ir šalavijo), kurios papildomai palaiko šunų (ir kačių) judrumą. Biofood“ „Souplesse“ idealiai tinka kaip šviežios mėsos, biologiškai tinkamo žalio ėdalo, sauso ir šlapio ėdalo priedas. „Souplesse“ papildą galima dėti į biologiškai tinkamo žalio ėdalo daržovių mišinį. Galima naudoti kaip prevencinį arba gydomąjį preparatą. Tinka visų veislių šunims ir katėms.

 

Ingridientai:

Natūralus žolelių mišinys (dilgėlė, pankolio sėkla, šlapimo pūslė, gysločiai, magijos žolė, rozmarinas, ąžuolas, lauro lapas, česnako milteliai, gudobelė, amalas, anyžius, pipirmėčių lapai, pasifloros gėlė), 8% žalios spalvos midijos (gliukozamino šaltinis) , 6% galvijų kremzlių (chondroitino šaltinis), MSM, vitamino C, mangano, magnio, silicio.

Analitinės sudedamosios dalys – žali baltymai 228 g/kg, žali riebalai 61 g/kg, žali pelenai 127 g/kg, žali pluoštai 129,2 g/kg, drėgmė 1,4 g/kg. Galima įsigyti 125 gramų ir 450 gramų pakuotėse.


Mitybos patarimai:

Šunų/kačių šėrimo patarimai: Optimali parama: 4 g 10 kg kūno svorio per dieną. Priežiūra: 1 g 10 kg kūno svorio per dieną. (1 g = maždaug šaukštelis).

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Gliukozaminas* yra statybinė medžiaga ir svarbiausia kremzlės ir jungiamojo audinio žaliava.
Chondroitinas yra natūrali medžiaga, randama jungiamojo audinio, kremzlės, sausgyslių ir odos.
MSM (metilsulfonilmetanas) yra organinis sieros junginys. Tai palaiko keratino, baltymo, kuris yra svarbus odos, plaukų ir nagų būklei, gamybą ir jungiamojo audinio baltymo kolageno, kurio, be kita ko, yra kauluose, odoje ir sąnarių kremzlėse, gamybą. Be to, MSM yra labai svarbi šunims, nes prisideda prie būtino ląstelių sienelės lankstumo ir skatina gerą ląstelių kvėpavimą.

BIOFOOD Souplesse taip pat gali būti naudojamas kaip priedas prie šviežios mėsos maisto, BARF ir sauso ar šlapio maisto. BARF galite apdoroti daržovių mišinio lankstumą. Galima naudoti tiek profilaktikai, tiek gydymui.

Savybės:

  • Olandų aukščiausios kokybės.
  • palaiko standumą, gyvybingumą, sąnarių funkciją ir judrumą.
  • mišinys ** įskaitant gliukozaminą, chondroitiną, MSM ir žoleles.
  • kaip priedas prie sauso ar šlapio maisto, mėsos maisto ir BARF.
  • skirtas šunims ir katėms ir bet kokio amžiaus.

Papildoma informacija

Svoris

,