Akcija!

100% mėsa VIŠTIENA (CHICKEN)

From 3,95

„BIOFOOD“ ekologiškas mėsos maistas : papildomas arba visavertis maistas šunims ir (arba) katėms, pradedant kačiukais ir baigiant senjorais, susideda tik iš vieno šaltai pripildyto baltymo, pašildyto kontroliuojamoje žemoje temperatūroje (100% savo sultyse), be tokių priedų kaip dirbtiniai vitaminai, užpildai, rišikliai ar gyvūnų miltai, tinkami jautriems šunims / katėms, be GMO, neutralūs CO2, be masinės gyvulininkystės ir druskos, cukraus ar kitų kvapų, spalvų ir skonio stipriklių. Natūraliausias ir geriausias maistas bet kokiems gyvūnams šunims ir katėms.

Sudėtis: 100% ekologiška vištiena (90% filė, 5% kaklas, 5% skerdena), virta savo sultyse. Analizė: vanduo: 73,46%, žali baltymai: 12,7%, žali riebalai: 8,5%, žali celiuliozė: 1,4%, žali pelenai: 2,85%.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , ,

Aprašymas

Grynas, ekologiškas ir sveikas.


Organiškai geriausia gyvūnams, gamtai ir aplinkai.

Ekologiškas šlapias maistas, pagamintas iš 100% šviežios ekologiškos vištienos. Skanus ir sveikas papildomas maistas šunims ir katėms.

Papildomas gyvūnų pašaras, kuriame yra tik vienas gyvūninių baltymų šaltinis, supakuotas šaltai, išgarinamas kontroliuojamoje žemoje temperatūroje, be jokių priedų, tokių kaip dirbtiniai vitaminai, užpildai, rišikliai ar gyvūnų miltai, ir bandymai su gyvūnais. Sertifikuotos ekologiškos vištienos mėsos naudojimas. Grynas, sąžiningas ir sveikas. Nekenksmingas gyvūnams ir aplinkai. Didelis priimtinumas ir labai geras virškinamumas. Gamyba be GMO, neutrali CO2, nepridedant masinių gyvulių ir druskos, cukraus ar kitų kvapų, spalvų ir skonio stipriklių. Tinka jautriems šunims ir (arba) katėms. Natūraliausia ir geriausia katėms ir šunims.

Charakteristikos:

 • Olandijos ekologiškai sertifikuota įmonė.
 • ES ekologiškai sertifikuotas produktas.
 • Rekomenduojamas kartu su aukštos kokybės kačių maistu.
 • 100% šviežia ekologiška vištiena.
 • Maistinga ir sveika.
 • didelis priimtinumas ir virškinamumas.
 • palaiko sveiką odą, kailį ir virškinimą.
 • palaiko sveikus inkstus: mažai baltymų ir fosforo.
 • tvarus, draugiškas gyvūnams ir ekologiškas (netestuotas su gyvūnais).
 • Pagaminta neutraliai išmetant CO2.
 • didelė maistinė vertė (mažiau maitinimo / tuštinimosi).
 • jokių dirbtinių kvapiklių, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų.
 • be grūdų.
 • tinka BARF ir atskirties dietai (eliminacinei dietai).
 • be genetiškai modifikuotų ingredientų (be GMO).
 • tvarios išskirtinės pakuotės be atliekų *: perdirbamos pakuotės, kurias galima perdirbti (** išskyrus maišą).

Skanus pilnavertis maistas kiekvienai katei ar šuniui, nuo kačiuko ar šuniuko iki vyresnio amžiaus.

Natūraliausia ir geriausia kiekvienai katei.

Mitybos patarimai:

Šėrimo rekomendacijos šuo / katė per dieną / kg. kūno svorio:
Šuo vyresniam nei 1 metai: 20 gr./ 1 kg.
Katė: 30 gr./ 1 kg.
Šuniukai / kačiukai iki 0.5 metų amžiaus : 50 gr./1 kg.
nuo 0,5 m. iki 1 metų: 35 gr./1 kg.

Atidarius laikyti šaldytuve (ribotas galiojimo laikas: apie 2/3 dienų).

 

Atkreipk dėmesį! Tai susiję su papildomais pašarais. Norint laikytis visavertės dietos, reikia pridėti sveiką, subalansuotą ingredientų ar papildų mišinį. Taip pat galite pakeisti skirtingus skonius ir pridėti riebią žuvį ir kiaušinius. Puikiai tinka BARF ir atskirties dietoms.

400 g ir 200 g skardinės.


*

* Patvari „be atliekų“ pakuotė.
Mūsų  tvarios „atliekų neturinčios“ pakuotės yra  pagamintos iš perdirbtų monofoninių medžiagų, kurios gali būti perdirbamos. Todėl tvarias „be atliekų“ metalines pakuotes galima išmesti kartu su surinktomis alavo atliekomis.

Atkreipk dėmesį! Kada kažkas  perdirbamas  ? Trumpai: jei jis pagamintas iš monomerinių medžiagų arba jei jis surenkamas atskirai. Mūsų nauja „BIOFOOD“ konservų ir naminių gyvūnėlių ėdalo pakuotė (plastikas ir kartonas) yra perdirbama ir gali būti išmesta kartu su PMD atliekomis (plastiko, metalo ir gėrimų kartonu). Jei jūsų savivaldybėje to padaryti neįmanoma, mūsų konservų ir naminių gyvūnėlių ėdalo (LDPE plastiko) pakuotes galima išmesti su likusiomis atliekomis, o perdirbtas ir neperdirbamas medžiagas galima atskirti naudojant moderniausias rūšiavimo mašinas. jūsų savivaldybė. Mūsų nauja FSC  sertifikuota sulankstomos dėžės pakuotė  galima paprasčiausiai perdirbti atskirai su kiekvienos savivaldybės makulatūra ir kartonu. 

Papildoma informacija

Svoris

,